גרסאת דסקטופ

איפה מתאמנים הכי הרבה סלבים בארץ?

shutterstock_561916339

איפה מתאמנים הכי הרבה סלבים בארץ?

רבים מהסלבס מקיימים מערכות יחסים ארוכות עם מאמני הכושר, אך חלק משגרת הפיטנס הוא לפקוד את חדר הכושר. יצאנו אל העיר הגדולה לבדוק היכן הם (מזיעים) מסתתרים

זה נכון, לרוב הכמעט מוחלט של הסלבים, יש מאמן כושר צמוד. אכן, לרובם יש את היכולת להחזיק אחד כזה, ולהיפגש איתו בין פעמיים לארבע בשבוע. מדובר בשאיפה של כל מי שעוסק בספורט, וחיטוב הגוף. המאמן שם בכדי לדרבן, לעודד, לקדם, ולהדריך.

אך אותם סלבס ששואפים לשמור על גוף חטוב, על תזונה נכונה, ואורח חיים בריא, פוקדים גם את חדר הכושר. הסוד הוא השילוב בין השניים, בין מאמן הכושר, למכון. כך ניתן להשיג תוצאות מהירות, ומקסימליות, ולכן, למרות טרנד המאמן האישי, תוכלו למצוא לא מעט סלבס מזיעים את נשמתם בחדרי הכושר.

חממת סלבס: קולנוע פאר

מדובר באחד ממכוני הכושר המוכרים בעיר, שבמקרה גם בבעלותו של השחקן יהודה לוי. המקום מארח מידי יום לא מעט סלבס, כאשר אחת מן המפורסמות ביניהם היא בר רפאלי. לשם היא מגיעה מספר פעמים בשבוע ביחד עם המאמן האישי שלה לאימון. עוד מהביצה: רותם סלע, מיכל אנסקי, אורי פרר, ועוד.

במקום השני, נמצא ״מועדון הספורט גורדון״. מדובר במקום משודרג עם בריכה, וסאונה וכדומה. כאן תוכלו למצוא סלבס רבים כמו איתי תורג׳מן, מנשה נוי, ריקי גל, והשף אייל שני. רוב הסלבס קופצים אל הבריכה לשחייה או התרעננות לאחר האימון. תביאו בגד ים, ותוכלו לשחות מעט בביצה הסלבית.

ובמקום השלישי: רשת הולמס פלייס. לרשת סניפים רבים באזור המרכז, והסלבס אוהבים לפקוד אותם. כך למשל תוכלו לגלות את אייל גולן מזיע באמוני כוח בסניף של הרשת ברחובות. שלומי סרנגה, שרי גבעתי, ומירי בוהדנה למשל, מעדיפים את הסניף התל אביבי.

אז בפעם הבאה שמתחשק לכם לנסות שוב להירשם לחדר כושר, ולהזיז את עצמכם מהספה, לכו על אחד מהאופציות הללו. כך מובטח גם להוסיף מעט עניין לסיפור הכושר, ואולי אפילו תוספת של מוטיבציה, בכל זאת, לא כל יום רואים סלב חטוב מזיע.

 

תגובות הגולשים

אולי יעניין אותך גם

גרסאת מובייל

איפה מתאמנים הכי הרבה סלבים בארץ?

רבים מהסלבס מקיימים מערכות יחסים ארוכות עם מאמני הכושר, אך חלק משגרת הפיטנס הוא לפקוד את חדר הכושר. יצאנו אל העיר הגדולה לבדוק היכן הם

שתפו:

תגובות הגולשים

אולי יעניין אותך גם

דילוג לתוכן