גרסאת דסקטופ

חלבון לנשים

img26

חלבון לנשים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email

אודות צריכת חלבונים לנשים

נשים רבות העוסקות בספורט ובחיטוב הגוף שמות דגש על צריכת החלבונים שלהן, כאשר הצריכה מתבססת כמובן על התזונה הרגילה וגם על אבקות חלבון למיניהן. המטרה היא לספק לגוף את אבני הבניין הנחוצות לצורך בניית השרירים תוך הפחתת כמות השומנים, וזאת בדגש על גוף נשי, נאה ומחוטב להבדיל מגוף שרירי בעל חזות גברית. בשורות הבאות נביא מידע על צריכת חלבונים לנשים ועל מוצר מומלץ בתחום.

כמה חלבונים אני צריכה?

למרות שמדובר בנושא בעל התעניינות רבה, עדיין אין קביעה אחת וחד משמעית לגבי כמות החלבונים שצריכות נשים באופן יומיומי. קודם כל, מכיוון שהדבר תלוי בטיב האימון ובעוצמתו וגם במטרות ובנקודת הפתיחה של כל מתאמנת, ושנית – מכיוון שמדובר בתהליכים מורכבים בעלי מאפיינים ספציפיים אצל כל אישה. יחד עם זאת, מביני דבר בתחום ממליצים על צריכה של 0.1 עד 0.2 גרם חלבון לכל ק”ג משקל גוף היא האפקטיבית ביותר, כאשר את הכמות הזו מומלץ לצרוך מייד אחרי האימון, ואז אחרי שעתיים ואז אחרי 4 שעות נוספות.

כאמור, את החלבונים ניתן להשיג מהתזונה היומיומית ממאכלים מהחי ומהצומח. יחד עם זאת, ראוי להקפיד על ארוחות קטנות המפוזרות לאורך היום אם המטרה היא לשמור על גוף מחוטב ולהקטין תחושת שובע. כמו כן, ראוי להקפיד על רמה נאותה של פחמימות (0.8 גרם לכל ק”ג גוף בהתאם לאמור לעיל), להפחית למינימום בסוכרים ובשומנים רוויים למיניהם, ולשים דגש על סיבים תזונתיים המחזקים את תחושת השובע ותורמים לפעילות מערכת העיכול.

אז למה צריך אבקות חלבון?

אבקות חלבון לנשים נועדו לפתור כמה אתגרים שעימם מתמודדות נשים במהלך אימוני ומשטר חיטוב הגוף. ראשית, מדובר בחלבונים איכותיים ביותר ומזוקקים שמקורם במי גבינה, הנספגים במהירות בגוף ומאפשרים ניצול אופטימאלי. שנית, אלו אבקות מאוד זמינות ונגישות שמכינים מהן שייקים טעימים במהירות, דבר המאפשר לכל אישה עסוקה, עובדת ושנמצאת בלו”ז צפוף לקבל את מנת החלבון שלה בלי בעיות. מעבר לכך, כאשר צורכים חלבונים בתזונה רגילה מתווספים לא פעם רכיבים העלולים לפגום במשטר החיטוב, ואילו אבקות חלבונים לנשים תוכננו במיוחד עבור מטרה זו.

דוגמא טובה לכך מהוות אבקת החלבון Miss Alpha של חברת נוטרי-די ספורט. מדובר באבקה להכנת שייק טעים במגוון טעמים שמהווה תחליף איכותי ומהיר לארוחות. לפיכך, כאשר היא משולבת עם פעילות ספורטיבית יש לה תרומה לחיטוב הגוף. האבקה כוללת חלבון מי גבינה בעל ספיגה מהירה לבניית רקמות שריר, והיא גם מועשרת בל- קרטניטין שהינה חומצת אמינו התורמת להפקת אנרגיה משומנים בתאי הגוף. כמו כן, יש בה סיבים תזונתיים התורמים כאמור לתחושת שובע ממושכת ולפעילות מערכת העיכול, וגם גרסיניה קמבוג’יה שהינו עץ שבפירותיו קיימת חומצה המעודדת חילוף חומרים, מונעת יצירה של תאי שומן ומווסתת תיאבון.

עוד מידע בנושא ועל תזונה נכונה בכלל ניתן לקרוא במאמרים המפורסמים באתר.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email

תגובות הגולשים

אולי יעניין אותך גם

גרסאת מובייל

חלבון לנשים

אודות צריכת חלבונים לנשים נשים רבות העוסקות בספורט ובחיטוב הגוף שמות דגש על צריכת החלבונים שלהן, כאשר הצריכה מתבססת כמובן על התזונה הרגילה וגם על

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תגובות הגולשים

אולי יעניין אותך גם

מאכלים מנקי רעלים

כאשר אנו סובלים מ”קיבה רדומה”, לעיתים נופתע לגלות כי הרעלנו אותה. לעיתים אנו מתקשים להטיל

דילוג לתוכן