גרסאת דסקטופ

קולגן לעור

אבקת קולגן מחיר

קולגן לעור

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email

אודות קולגן לעור הפנים

השמירה על עור גמיש ומוצק בעל מראה רענן וצעיר, היא משימה אפשרית בימינו הרבה יותר מאשר בעבר. וחשוב לדעת כי הדבר אינו מצריך בהכרח התערבויות כירורגיות כאלו ואחרות, וגם לא תמיד הזרקות של חומרי מילוי. למעשה, הדרך מתחילה בשמירה על עור הפנים והגוף מפני נזקים, בדגש על השמש, וכן בתזונה נכונה. את התזונה ניתן לשדרג באמצעות תוספים למיניהם הכוללים למשל קולגן לעור הפנים, אותו חלבון האחראי על גמישות העור.

כמה מילים על קולגן

בגופנו קיים חלבון הקולגן בכלי דם, בעצמות, בשערות, במפרקים ועוד, והגוף מייצר אותו באופן טבעי. אך למרבה הצער החל מגילאי השלושים חלה נסיגה בכמותו ובקצב ייצורו, כמו גם של מרכיבים אחרים, דבר המתבטא בתהליך הזדקנות טבעית – הופעה של קמטים וקמטוטים, ירידת נפחים וכדומה. לפיכך עולה הצורך בהשבת הקולגן, ככל האפשר, לרמות גבוהות יותר על מנת ליהנות משיפור במראה עור הפנים, מהצטמצמות קמטים ומהתמלאות השיער, וזאת כאמור באמצעות תזונה.

תוספי תזונה עם קולגן

אמנם, מי שייכנס לחנות פארם או יחפש באינטרנט עשוי למצוא תכשירים קוסמטיים למריחה המכילים קולגן לעור, אך היעילות נמוכה עד לא קיימת מסיבה פשוטה: מולקולת הקולגן גדולה מדי על מנת לחדור אל שכבות העור הייעודיות מבחוץ. לפיכך, הקולגן ניטל כתוסף תזונה ובשנים האחרונות זכה לפופולאריות גבוהה מאוד. אפשר למצוא היום תוספי קולגן המגיעים כאבקה ביחד עם מרכיבים נוספים התומכים בשיפור מראה העור. מדובר בקולגן שעבר פירוק, או בעגה המקצועית הידרוליזה לחומצות האמינו המרכיבות אותו, דבר המאפשר ספיגה ובנייה של החלבון לאחר מכן במקומות הייעודיים. זאת בנוסף למרכיבים כמו חומצה היאלורונית המסייעים לספיגתו, וכמו כן מומלץ לצרוך ויטמין C כתוסף או ממזונות על מנת להגביר את הספיגה.

אבקת חלבון קולגן

איזה תוסף מתאים לי?

כיום ניתן למצוא בשוק לא מעט תוספים קולגן לעור פנים, אשר חלקם מופקים מעוף, אחרים מבשר ואחרים מדגים – כאשר לאחרונים יש כנראה יעילות יותר גבוהה מפני שהחלקיקים יותר קטנים. כמו כן, במחקרים נמצא שלאבקות המגיעות מבעלי חיים ימיים יש יתרונות בריאותיים נוספים, דרך האצת התחדשות התאים ומכאן הפחתת דלקות, ניקוי כולסטרול, שיפור החלמת פצעי עור, האטת ההזדקנות של העור ועוד.

ניתן כמובן לבחור תוספים המבוססים גם על עוף ובשר, וישנם גם כאלו המבוססים על מקורות צמחיים ומתאימים למשל לטבעונים. יחד עם זאת, תמיד חשוב לוודא שזהו תוסף עם קולגן טהור שעבר הידרוליזה בכמות של שמונים אחוזי חלבון, ועדיף אף יותר מכך. מדובר בתוספים שנועדו לצריכה יומיות כאשר את האבקה מערבבים עם מים, יוגורט, שייק בריאות וכדומה, וכדאי כאמור לערבב עם משקה המכיל ויטמין C להגברת הספיגה – כמו מיץ לימון או תפוזים.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email

תגובות הגולשים

אולי יעניין אותך גם

גרסאת מובייל

אבקת קולגן מחיר

קולגן לעור

אודות קולגן לעור הפנים השמירה על עור גמיש ומוצק בעל מראה רענן וצעיר, היא משימה אפשרית בימינו הרבה יותר מאשר בעבר. וחשוב לדעת כי הדבר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תגובות הגולשים

אולי יעניין אותך גם

דילוג לתוכן