גרסאת דסקטופ

קולגן קפסולות

קולגן קפסולות

קולגן קפסולות

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email

אחד התהליכים שבהם קשה מאוד להילחם הוא תהליך ההזדקנות, במשך השנים עור הפנים והגוף מאבד מחיוניותו וגמישותו. מתרחש תהליך של אובדן הנפח והאלסטיות הגורם גם להיווצרות של שקעים וקמטים באזור הרקות וגם בצידי המצח והשקעים מתחת לעיניים.

מה הסיבות העיקריות להזדקנות העור?

תהליך הזדקנות והתקמטות העור מתחיל, בדרך כלל בשנות השלושים לחיינו, כתוצאה של ירידה בתהליך הייצור של הקולגן בגוף. בנוסף לכך יש סיבות חיצוניות המאיצות את התהליכים, ופעמים רבות משתנות מאדם לאדם, הגורמים לכך הם:

  • קרני השמש – חשיפה ממושכת לשמש בשעות היום מאיצה מאד את הזדקנות העור וגם יכולה לגרום למחלות עור.
  • עישון – יש קשר הדוק בין עישון והזדקנות העור.
  • זיהום סביבה – המצאות וחשיפה לחומרים כימיים שונים.
  • שינויים הורמונאלי – הריון והנקה.
  • תזונה – בין הסיבות הראשיות להזדקנות העור היא תזונה לא מאוזנת או לקויה.
  • גנטיקה ותורשה – לאנשים מסוימים יש נטייה להזדקנות מהירה יותר של עור הפנים והגוף.

מה זה קפסולות קולגן? איך הן מועילות בטיפוח העור?

הקולגן הינו חלבון מבני, והוא מהווה את המרכיב העיקרי של הסיבים ברקמות החיבור (גידים, רצועות, עור, סחוס, עצמות, כלי דם, ומעיים). הקולגן הינו החלבון הנפוץ ביותר בגוף בני האדם. למעשה, הקולגן מהווה בסביבות 30% מחלבוני הגוף, כ-80 אחוז מהחלבונים שיש בעור הפנים. ייצור הקולגן נמשך בגוף האדם במשך שנות חייו, אך החל מגיל שלושים ואילך חלה האטה בקצב הייצור הטבעי שלו. הדרך שנמצאה כיעילה ביותר להחזרת הקולגן לגוף היא באמצעות מערכת העיכול, באמצעות מאכלים המכילים כמות גדולה של קולגן או לחילופין ע”י נטילת קולגן בקפסולות.

נטילת קפסולות קולגן היא השיטה המוצלחת ביותר. היא מסייעת לספיקת הקולגן בצורה טובה במערכת העיכול. ממערכת העיכול הקולגן עובר אל מחזור הדם ומגיע באופן מדויק לשכבות העור העמוקות ביותר, וזאת בניגוד לקרם קולגן אשר אינו מצליח לחדור ולהגיע לשכבות העור העמוקות.

האם הקולגן מסייע בבעיות נוספות מלבד מניעת הזדקנות העור?

בהחלט, הקולגן עוזר גם בעיכוב של הזדקנות רקמות אחרות בגוף, מחזק את מבנה הציפורניים, מחזק את הסחוסים, מסייע בבניית פרוטאינים המחזקים את זקיקי השיער ואת שכבת עור הקרקפת. הקולגן עוזר לספורטאים חובבים ומקצועיים בשיקום רקמות הגוף לאחר פעילות גופנית מאומצת.

תוך כמה זמן ניתן להבחין בתוצאות של נטילת קולגן בקפסולות?

במידה ואתם נוטלים קפסולות באופן יומיומי, תתחילו כנראה לראות שינוי בעור ובשיער לאחר מספר שבועות. קצב ההשתנות משתנה בין לאדם לאדם, בהתאם לגיל, מצב העור, נטייה גנטית ופרמטרים נוספים.

האם רק נשים משתמשות בקפסולות קולגן?

ממש לא, קפסולות קולגן נמצאות בשימוש אצל נשים וגברים, כמו כן הן נמצאות בשימוש רב אצל ספורטאים רבים הנהנים משיפור בבניית הרקמות לאחר פעילות אירובית מאומצת.

אם את רוצה לדעת עוד על קולגן קפסולות או אינפורמציה נוספת בנושא. את מוזמנת לצור איתנו קשר כאן.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email

תגובות הגולשים

אולי יעניין אותך גם

גרסאת מובייל

קולגן קפסולות

קולגן קפסולות

אחד התהליכים שבהם קשה מאוד להילחם הוא תהליך ההזדקנות, במשך השנים עור הפנים והגוף מאבד מחיוניותו וגמישותו. מתרחש תהליך של אובדן הנפח והאלסטיות הגורם גם

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תגובות הגולשים

אולי יעניין אותך גם

דילוג לתוכן