גרסאת דסקטופ

תכירו את האפליקציות שידחפו אתכם לעבר מסלול הריצה

אפליקציות ריצה- תמונה

תכירו את האפליקציות שידחפו אתכם לעבר מסלול הריצה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email

לא יודעת מה איתכם, אבל לי היציאה לאימון לא תמיד קלה ולפעמים מלווה בתירוצים שנגמרים בשמיכה על הראש או זיפזופ בטלווזיה. את הרצים, אנחנו רואים בדרכים, נעים להם בקלילות בפארקים. והתחושה שמציפה אותנו היא “למה לא אני?”, רבים מאיתנו מציצים על אותם אצנים, ורוצים לצלוח גם כן את אתגר הריצה. אבל לרבים מאיתנו האתגר נראה כבלתי אפשרי. בדיוק בשביל זה פתחו לא מעט אפליקציות שיעזרו לכם לצלוח את אתגר הריצה ולרוץ לעבר קו הסיום בתחושת גאווה.  

RunKeeper

Runkeeper זאת האפליקציה הפופלורית ביותר. מאפשרת לכם לתעד את מהירות הריצה, הקילומטרים והקלוריות אותם תשרפו. התיעוד יאפשר לכם ליצור השוואה לאימונים קודמים ולראות התקדמות. האפליקציה טובה לכלל האימונים ומשלבת אופציות לרכיבה על אופניים, שחייה יוגה ואפילו מדיטציה. מתאימה לאנדרואיד ולios. (חינם) אפליקציה כזאת תתאים לאלו שלקחו את הריצה צעד אחד קדימה. שחשוב להם יעדים, התקדמות ותריטלון יכולה להיות אופציה עבורם.

Clear sky

 ה Clear sky אפליקציה של חברה ישראלית. למעשה לחברה הזאת יש מגוון אפליקציות מאד פופולריות בינהם ה5k runner המפורסמת, אפליקציה למתחילים אחת שתבנה לכם תוכנית אימונים לריצת 5 ק”מ. כמוהה יש את ה 10k runner ו ה 21k runner. בנוסף להן קיימת תוכנית אימונים לכפיפות בטן ושכיבות סמיכה. אם כבר רצים, למה לא להתחטב? מתאימה לios. נעה בין 1.99$ ל 5.99$. ישנן גם גירסאות חינמיות שמוגבלות בזמן. אפליקציה כזאת תהיה טובה למי שזקוק פוש ראשוני, אחד שרוצה לרוץ ולא יודע ממה להתחיל.

c25k

ה c25k היא אפליקציה ידידותית לרצים מתחילים, היא מנגישה את עולם הריצה לאימונים יומיומיים ותוך תשעה שבועות מגיעים ל5 ק”מ. מתאימה לאנדרואיד ולאייפון. (חינם) מיועדת לרצים מתחילים שרוצים להגיע ליעד במינימום זמן ועבודה ממוקדת.

Endomondo

הEndomondo היא אפליקציית ריצה עם אורינטציה חברתית. (היא מאד מזכירה את הRunkeeper) וגם היא מודדת מרחקים, מהירויות וזמנים. אומנם זאת אפליקציה בה תוכלו לבנות לעצמכם מסלולים באופן עצמאי, אבל לצד זה תוכלו להכיר חברים חדשים, לשתף באימוני הריצה שלכם (אפילו תוך כדי אימון) ובכך לקבל מוטיבציה מהסביבה. את האפליקציה ותוצאותיה ניתן לשתף בין חברים וברשתות החברתיות. ועוד בונוס האפליקציה מנתחת את השירים שהמתאמן שומע בזמן הריצה ויכולה להגיד באיזה מהשירים מהירות הריצה שלו גודלת. מתאימה לאנדרואיד ול ios (חינם) ומיועדת לתחרותיים מבינינו, כאלה שאוהבים לשתף בתוצאות שלהם, לעודד אחרים ולקבל דרבון מהסביבה.

runtastic

ה runtastic אפליקציית ריצה שמאפשרת לרצים לבחון את מדדי הריצה (מרחקים, מהירויות וזמנים) ע”י גרפים מדויקים. היא עוקבת אחר פעילות הלב ובוחנת שריפת קלוריות. ובאמצעותה ניתן לקבל תחזית מועדכנת של מזג האוויר לריצה. לכל חובבי המוסיקה יש לה תיקיות מוסיקה מתאימות לרצים. ואפשרויות שיתוף חברתי והזמנת שותפים לריצה. מתאימה לאנדרואיד (בעלות של 5$)

אז אם בעבר ריצה הייתה נראת לכם אתגר מורכב מדי, הורידו לכם דרך מכשיר הסלולר אפליקצית שתעזור לכם. אם אתם ממש מתחילים אתם יכולים לבחור לכם אפליקציה שתכיר לכם את עולם הריצה ותהפוך אותו ל”ורוד” יותר, ואם אתם רצים שנים וזקוקים לדיוק, או שיפור מדדים אתם יכולים לבחור לכם באחת מהאפליקציות למתקדמים. כך תתמידו יותר ועל הדרך אולי תכירו אנשים חדשים.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email

תגובות הגולשים

אולי יעניין אותך גם

גרסאת מובייל

תכירו את האפליקציות שידחפו אתכם לעבר מסלול הריצה

לא יודעת מה איתכם, אבל לי היציאה לאימון לא תמיד קלה ולפעמים מלווה בתירוצים שנגמרים בשמיכה על הראש או זיפזופ בטלווזיה. את הרצים, אנחנו רואים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תגובות הגולשים

אולי יעניין אותך גם

דילוג לתוכן